Rozlosování

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2000 Division
             
1. North American Stars – USA 5 HC Hvězda Praha Yellow – CZE  
2. Cowboys – CAN   6. Rytíři Kladno – CZE  
3. 79ers – CAN/USA   7. HC Kobra Praha – CZE  
4. Avantgard Hockey – CZE 8. HC Hvězda Praha Red – CZE  
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 12:15-13:45 North American Stars vs. Avantgard Hockey LT II.
2. 4.8. 13:15-14:45 79ers vs. Rytíři Kladno HC
3. 4.8. 14:45-16:15 HC Hvězda Praha Red vs. Cowboys HC
4. 4.8. 16:30-18:00 HC Hvězda Praha Yellow vs. KC Kobra Praha HC
5. 5.8. 10:00-11:30 Avantgard Hockey vs. HC Kobra Praha KO
6. 5.8. 11:45-13:15 Rytíři Kladno vs. Cowboys LT II.
7. 5.8. 11:45-13:15 79ers vs. HC Hvězda Praha Red HC
8. 5.8. 15:00-16:30 North American Stars vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
9. 6.8. 10:00-11:30 Avantgard Hockey vs. 79ers KO
10. 6.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha Red vs. Rytíři Kladno HC
11. 6.8. 11:45-13:15 Cowboys vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
12. 6.8. 13:15-14:45 HC Kobra Praha vs. North American Stars KO
13. 7.8. 10:00-11:30 Cowboys vs. HC Kobra Praha KO
14. 7.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha Red vs. Avantgard Hockey HC
15. 7.8. 11:45-13:15 HC Hvězda Praha Yellow vs. 79ers HC
16. 7.8. 13:15-14:45 Rytíři Kladno vs. North American Stars HC
17. 8.8. 08:30-10:00 HC Kobra Praha vs. 79ers KO
18. 8.8. 11:45-13:15 Rytíři Kladno vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
19. 8.8. 13:15-14:45 Cowboys vs. Avantgard Hockey KO
20. 8.8. 13:15-14:45 North American Stars vs. HC Hvězda Praha Red HC
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2002 Division
             
1. Cowboys – CAN   4. Altrichter Bauer Select – CZE  
2. HC Hvězda Praha – CZE 5. Young Snipers – CZE  
3. Team Poland – POL   6. Avantgard Hockey – CZE  
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 10:00-11:30 Avantgard Hockey vs. HC Hvězda Praha LT I.
2. 4.8. 13:15-14:45 Avantgard Hockey vs. Altrichter Bauer Select LT I.
3. 4.8. 13:15-14:45 Cowboys vs. Team Poland KO
4. 5.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha vs. Team Poland HC
5. 5.8. 11:45-13:15 Cowboys vs. Avantgard Hockey KO
6. 5.8. 13:15-14:45 Altrichter Bauer Select vs. HC Hvězda Praha HC
7. 6.8. 11:45-13:15 Team Poland vs. Avantgard Hockey KO
8. 6.8. 13:45-15:15 Young Snipers vs. Cowboys LT II.
9. 7.8. 08:30-10:00 HC Hvězda Praha vs. Young Snipers LT I.
10. 7.8. 10:00-11:30 Altrichter Bauer Select vs. Cowboys LT I.
11. 7.8. 11:45-13:15 Young Snipers vs. Avantgard Hockey LT I.
12. 7.8. 13:15-14:45 Team Poland vs. Altrichter Bauer Select LT I.
13. 8.8. 08:30-10:00 Team Poland vs. Young Snipers LT I.
14. 8.8. 08:30-10:00 HC Hvězda Praha vs. Cowboys HC
15. 8.8. 11:45-13:15 Young Snipers vs. Altrichter Bauer Select LT I.
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2003 Division
             
1. Vitiaz Podolsk – RUS   4. EVHS Jurmala – LAT  
2. KEHV Carinthian Select – AUT 5. Pardaugava – LAT  
3. 79ers – CAN/USA   6. HC Letci Letňany – CZE  
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 11:45-13:15 Vitiaz Podolsk vs. HC Letci Letňany LT I.
2. 4.8. 11:45-13:15 79ers vs. EVHS Jurmala KO
3. 4.8. 17:00 – 18:30 KEHV Carinthian Select vs. Pardaugava LT II.
4. 5.8. 15:00-16:30 79ers vs. HC Letci Letňany LT I.
5. 5.8. 15:00-16:30 Pardaugava vs. Vitiaz Podolsk KO
6. 5.8. 16:30-18:00 EVHS Jurmala vs. KEHV Carinthian Select HC
7. 6.8. 10:00-11:30 Pardaugava vs. HC Letci Letňany LT I.
8. 6.8. 11:45-13:15 KEHV Carinthian Select vs. 79ers LT I.
9. 6.8. 15:00-16:30 Vitiaz Podolsk vs. EVHS Jurmala HC
10. 7.8. 15:00-16:30 Vitiaz Podolsk vs. 79ers KO
11. 7.8. 15:00-16:30 EVHS Jurmala vs. Pardaugava HC
12. 7.8. 16:30-18:00 HC Letci Letňany vs. KEHV Carinthian Select LT I.
13. 8.8. 10:00-11:30 Pardaugava vs. 79ers KO
14. 8.8. 11:45-13:15 KEHV Carinthian Select vs. Vitiaz Podolsk KO
15. 8.8. 15:00-16:30 HC Letci Letňany vs. EVHS Jurmala LT I.
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2004 Division
             
1. Cowboys – CAN   4. Avantgard Hockey – CZE  
2. Challenger Hockey Selects – CZE 5. HC Letci Letňany – CZE  
3. HC Kobra Praha – CZE        
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 10:00-11:30 HC Kobra Praha vs. Avantgard Hockey KO
2. 4.8. 16:30-18:00 Cowboys vs. Challenger Hockey Selects LT I.
3. 5.8. 10:00-11:30 HC Letci Letňany vs. Cowboys LT I.
4. 5.8. 13:15-14:45 Avantgard Hockey vs. HC Letci Letňany LT I.
5. 5.8. 13:15-14:45 Challenger Hockey Selects vs. HC Kobra Praha KO
6. 6.8. 12:15-13:45 Challenger Hockey Selects vs. Avantgard Hockey LT II.
7. 6.8. 15:00-16:30 Cowboys vs. HC Kobra Praha KO
8. 7.8. 9:00-10:30 HC Letci Letňany vs. Challenger Hockey Selects LT II.
9. 7.8. 11:45-13:15 Avantgard Hockey vs. Cowboys KO
10. 7.8. 12:15-13:45 HC Kobra Praha vs. HC Letci Letňany LT II.
11. 8.8. 9:00-10:30 A4 vs. A5 LT II.
12. 8.8. 10:30-12:00 A1 – o 1. místo (gold medal game) vs. A2 – o 1. místo (gold medal game) LT II.
13. 8.8. 12:15-13:45 W11 – 3 místo (bronz medal game) vs. A3 – o 3. místo (bronz medal game) LT II.
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2005 Division
             
1. Cowboys – CAN   3. HC Kobra Praha – CZE  
2. Challenger Hockey Selects – CZE 4. TBA  
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 10:30-12:00 HC Kobra Praha vs. TBA LT II.
2. 4.8. 15:30-17:00 Cowboys vs. Challenger Hockey Selects LT II.
3. 5.8. 10:30-12:00 Challenger Hockey Selects vs. HC Kobra Praha LT II.
4. 5.8. 13:45-15:15 TBA vs. Cowboys LT II.
5. 6.8. 10:30-12:00 Challenger Hockey Selects vs. TBA LT II.
6. 6.8. 16:30-18:00 HC Kobra Praha vs. Cowboys KO
7. 7.8. 13:45-15:15 A2 vs. A3 LT II.
8. 7.8. 15:00-16:30 A1 vs. A4 LT I.
9. 8.8. 10:00-11:30 utkání o 3. místo vs. utkání o 3. místo HC
10. 8.8. 13:45-15:15 finále vs. finále LT II.
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP
4.8. – 8.8.2015
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
Female Division
             
1. North American Stars Red – USA 4. Litvínov Team – CZE  
2. KOHO Team – CZE   5. MHK Martin – SVK  
3. Dívčí hokej – CZE/SVK 6. HC 2001 Kladno – CZE  
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 4.8. 13:45-15:15 North American Stars Red vs. HC 2001 Kladno LT II.
2. 4.8. 15:00-16:30 KOHO Team vs. MHK Martin LT I.
3. 5.8. 9:00-10:30 Dívčí hokej vs. North American Stars Red LT II.
4. 5.8. 12:15-13:45 Litvínov Team vs. Dívčí hokej LT II.
5. 5.8. 15:30-17:00 MHK Martin vs. Litvínov Team LT II.
6. 5.8. 16:30-18:00 HC 2001 Kladno vs. KOHO Team LT I.
7. 6.8. 13:15-14:45 Dívčí hokej vs. MHK Martin LT I.
8. 6.8. 13:15-14:45 HC 2001 Kladno vs. Litvínov Team HC
9. 6.8. 15:00-16:30 North American Stars Red vs. KOHO Team LT I.
10. 7.8. 10:30-12:00 MHK Martin vs. HC 2001 Kladno LT II.
11. 7.8. 13:15-14:45 Litvínov Team vs. North American Stars Red KO
12. 7.8. 15:30-17:00 KOHO Team vs. Dívčí hokej LT II.
13. 8.8. 10:00-11:30 Dívčí hokej vs. HC 2001 Kladno LT I.
14. 8.8. 13:15-14:45 MHK Martin vs. North American Stars Red LT I.
15. 8.8. 15:30-17:00 Litvínov Team vs. KOHO Team LT II.
  8.8. 17:00 Slavnostní předávání cen / Awards Presentation LT I.

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru