Rozlosování

CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 
8.8. – 12.8.2017
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2002/2003 Division
1. Westcoast – SWE   6. Gator Armor – GER  
2. Paris 2003 – FRA   7. Cowboys – CAN  
3. HC Hvězda Praha Yellow – CZE 8. HC Hvězda Praha Red – CZE  
4. EVHS Jurmala – LAT   9. HC Kobra Praha – CZE  
5. Jelgavas Ledus Sporta Škola – LAT 10. Challenger Hockey Select – CZE  
         
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř.  Datum  Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 8.8. 12:45-14:15 Paris 2003 vs. Jelgava Ledus Sporta Škola LT II.
2. 8.8. 14:30-16:00 Gator Armor vs. Cowboys LT II.
3. 8.8. 14:30-16:00 EVHS Jurmala vs. HC Kobra Praha KO
4. 8.8. 15:00-16:30 Westcoast vs. HC Hvězda Praha Yellow LT I.
5. 8.8. 15:00-16:30 HC Hvězda Praha Red vs. Challenger Hockey Select HC
6. 9.8. 10:00-11:30 Challenger Hockey Select vs. HC Kobra Praha KO
7. 9.8. 11:45-13:15 Paris 2003 vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
8. 9.8. 13:00-14:30 Cowboys vs. Jelgava Ledus Sporta Škola ŘÍ
9. 9.8. 13:15-14:45 Gator Armor vs. HC Hvězda Praha Red HC
10. 9.8. 14:30-16:00 Westcoast vs. EVHS Jurmala LT II.
11. 10.8. 8:30-10:00 Westcoast vs. Paris 2003 LT I.
12. 10.8. 10:00-11:30 Cowboys vs. HC Kobra Praha KO
13. 10.8. 13:15-14:45 Gator Armor vs. Jelgava Ledus Sporta Škola ŘÍ
14. 10.8. 13:15-14:45 HC Hvězda Praha Yellow vs. Challenger Hockey Select HC
15. 10.8. 15:00-16:30 EVHS Jurmala vs. HC  Hvězda Praha Red HC
16. 11.8. 10:00-11:30 Westcoast vs. Gator Armor LT I.
17. 11.8. 10:00-11:30 HC Kobra Praha vs. Jelgava Ledus Sporta Škola KO
18. 11.8. 11:45-13:15 Paris 2003 vs. Challenger Hockey Select ŘÍ
19. 11.8. 11:45-13:15 HC Hvězda Praha Yellow vs. EVHS Jurmala HC
20. 11.8. 13:15-14:45 Cowboys vs. HC Hvězda Praha Red HC
21. 12.8. 8:00-9:30 Paris 2003 vs. EVHS Jurmala LT II.
22. 12.8. 8:30-10:00 HC Hvězda Praha Red vs. Jelgava Ledus Sporta Škola HC
23. 12.8. 8:30-10:00 Gator Armor vs. HC Kobra Praha KO
24. 12.8. 9:30-11:00 Westcoast vs. Challenger Hockey Select LT II.
25. 12.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha Yellow vs. Cowboys LT I.
  12.8. 18:00 Slavnostní vyhlášení / Awards Presentation LT I.
             
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE
Zimní stadiony/ Arenas        
  LT I./II.   ZS SC Letňany, Tupolevova, Praha 9     
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6  
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4  
  ŘÍ   Merkur Ice Arena, Škroupova ul., Říčany    
CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 
8.8. – 12.8.2017
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2004 Division
             
  Group A     Group B  
1. Westcoast – SWE   1. Pro Ambitions – USA  
2. HC Hvězda Praha Red – CZE 2. HC Letci Letňany – CZE  
3. Czech Hockey Experience – CAN 3. HC Hvězda Praha Yellow- CZE  
4. Challenger Hockey Select – CZE 4. HC Rytíři Kladno  
         
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř.  Datum  Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 8.8. 9:30-11:00 Westcoast vs. HC Hvězda Praha Red LT II.
2. 8.8. 10:00-11:30 Czech Hockey Experience vs. Challenger Hockey Select LT I.
3. 8.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha Yellow vs. HC Rytíři Kladno HC
4. 8.8. 11:45-13:15 Pro Ambitions vs. HC Letci Letňany LT I.
5. 9.8. 8:00-9:30 Westcoast vs. Challenger Hockey Select LT II.
6. 9.8. 8:30-10:00 HC Letci Letňany vs. HC Rytíři Kladno LT I.
7. 9.8. 8:30-10:00 Pro Ambitions vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
8. 9.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha Red vs. Czech Hockey Experience HC
9. 10.8. 8:00-9:30 HC Hvězda Praha Red vs. Challenger Hockey Select LT II.
10. 10.8. 11:45-13:15 Pro Ambitions vs. HC Rytíři Kladno ŘÍ
11. 10.8. 11:45-13:15 HC Letci Letňany vs. HC Hvězda Praha Yellow HC
12. 10.8. 15:00-16:30 Westcoast vs. Czech Hockey Experience LT I.
13. 11.8. 14:30-16:00 A 1 vs. B 2 LT II.
14. 11.8. 15:00-16:30 B 1 vs. A 2 LT I.
15. 11.8. 16:00-17:30 A 3 vs. B 4 LT II. 
16. 11.8. 16:30-18:00 B 3 vs. A 4 LT I.
17. 12.8. 14:30-16:00 L 15 vs. L 16 vs. o 7. místo LT II.
18. 12.8. 15:00-16:30 W 15 vs. W 16 vs. o 5. místo LT I.
19. 12.8. 16:00-17:30 L 13 vs. L 14 vs. o 3. místo LT II.
20. 12.8. 16:30-18:00 W 13 vs. W 14 vs. o 1. místo LT I.
  12.8. 18:00 Slavnostní vyhlášení / Awards Presentation LT I.
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE
         
ALL RESULTS WILL BE AVAILABLE ONLINE AT WWW.CUPONLINE.SE
             
             
             
             
Zimní stadiony/ Arenas        
  LT I./II.   ZS SC Letňany, Tupolevova, Praha 9     
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6  
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4  
  ŘÍ   Merkur Ice Arena, Škroupova ul., Říčany    
             
CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 
8.8. – 12.8.2017
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2006 Division
             
       
1. HC Hvězda Praha – CZE 4. HC Kobra Praha – CZE  
2. Canada Bears – CAN   5. HC Letci Letňany – CZE  
3. Crazy Hockey – CZE   6. Challenger Hockey Select – CZE  
             
             
             
             
             
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř.  Datum  Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 8.8. 11:15-12:45 Canada Bears vs. HC Letci Letňany LT II.
2. 9.8. 8:30-10:00 Canada Bears vs. HC Kobra Praha KO
3. 9.8. 9:30-11:00 HC Letci Letňany vs. Challenger Hockey Select LT II.
4. 9.8. 15:00-16:30 HC Hvězda Praha vs. Challenger Hockey Select HC
5. 10.8. 8:30-10:00 HC Hvězda Praha vs. HC Kobra Praha KO
6. 10.8. 10:00-11:30 Crazy Hockey vs. HC Letci Letňany LT I.
7. 10.8. 11:45-13:15 HC Kobra Praha vs. Challenger Hockey Select KO
8. 10.8. 13:15-14:45 Canada Bears vs. Crazy Hockey LT I.
9. 10.8. 16:30-18:00 HC Hvězda Praha vs. Crazy Hockey LT I.
10. 11.8. 8:00-9:30 Canada Bears vs. Challenger Hockey Select LT II.
11. 11.8. 8:30-10:00 Crazy Hockey vs. HC Kobra Praha LT I.
12. 11.8. 10:00-11:30 HC Hvězda Praha vs. HC Letci Letňany HC
13. 12.8. 10:00-11:30 HC Kobra Praha vs. HC Letci Letňany KO
14. 12.8. 11:45-13:15 HC Hvězda Praha vs. Canada Bears HC
15. 12.8. 13:15-14:45 Crazy Hockey vs. Challenger Hockey Select LT I.
  12.8. 18:00 Slavnostní vyhlášení / Awards Presentation LT I.
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE
Zimní stadiony/ Arenas        
  LT I./II.   ZS SC Letňany, Tupolevova, Praha 9     
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6  
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4  
  ŘÍ   Merkur Ice Arena, Škroupova ul., Říčany    
             
             
CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 
8.8. – 12.8.2017
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
2007 Division
             
             
1. Cowboys – CAN   4. HC Hvězda Praha – CZE  
2. Crazy Hockey – CZE   5. Challenger Hockey Select – CZE  
3. HC Příbram – CZE   6. Czech Knights – CZE  
             
             
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř.  Datum  Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 8.8. 11:45 – 13:15 HC Hvězda Praha vs. Czech Knights HC
2. 8.8. 16:30-18:00 Cowboys vs. HC Příbram LT I.
3. 9.8. 11:15-12:45 Cowboys vs. Challenger Hockey Select LT II.
4. 9.8. 16:00-17:30 HC Příbram vs. Czech Knights LT II.
5. 10.8. 9:30-11:00 Crazy Hockey vs. HC Příbram LT II.
6. 10.8. 11:15-12:45 HC Hvězda Praha vs. Challenger Hockey Select LT II.
7. 10.8. 12:45-14:15 Cowboys vs. Crazy Hockey LT II.
8. 10.8. 14:30-16:00 Challenger Hockey Select vs. Czech Knights LT II.
9. 10.8. 16:00-17:30 Crazy Hockey vs. HC Hvězda Praha LT II.
10. 11.8. 8:30-10:00 HC Příbram vs. HC Hvězda Praha HC
11. 11.8. 9:30-11:00 Crazy Hockey vs. Challenger Hockey Select LT II.
12. 11.8. 11:15-12:45 Cowboys vs. Czech Knights LT II.
14. 12.8. 8:30-10:00 HC Příbram vs. Challenger Hockey Select LT I.
15. 12.8. 10:00-11:30 Cowboys vs. HC Hvězda Praha HC
16. 12.8. 12:45-14:15 Crazy Hockey vs. Czech Knights LT II.
  12.8. 18:00 Slavnostní vyhlášení / Awards Presentation LT I.
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE
Zimní stadiony/ Arenas        
  LT I./II.   ZS SC Letňany, Tupolevova, Praha 9     
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6  
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4  
  ŘÍ   Merkur Ice Arena, Škroupova ul., Říčany    
             
CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 
8.8. – 12.8.2017
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE
Female Division
             
       
1. North American Stars Blue – USA      
2. North American Stars Red – Europe Select      
3. HC 2001 Kladno – CZE      
4. HC Litvínov – CZE        
             
             
         
# Date Time Home   Visiting Arena
Poř.  Datum  Čas Domácí vs. Hosté ZS
1. 8.8. 13:15-14:45 HC 2001 Kladno vs. HC Litvínov HC
2. 8.8. 13:15-14:45 North American Stars Blue vs. North American Stars Red LT I.
3. 9.8. 10:00-11:30 North American Stars Red vs. HC Litvínov LT I.
4. 9.8. 11:45-13:15 North American Stars Blue vs. HC 2001 Kladno LT I.
5. 10.8. 10:00-11:30 North American Stars Red vs. HC 2001 Kladno HC
6. 10.8. 11:45-13:15 North American Stars Blue vs. HC Litvínov LT I.
7. 11.8. 11:45-13:15 A 2 vs. A 3 LT I.
8. 11.8. 12:45-14:15 A 1 vs. A 4 LT II.
9. 12.8. 11:15-12:45 L 7 vs. L 8 LT II.
10. 12.8. 11:45-13:15 W 7 vs. W 8 LT I.
  12.8. 18:00 Slavnostní vyhlášení / Awards Presentation LT I.
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE
Zimní stadiony/ Arenas        
  LT I./II.   ZS SC Letňany, Tupolevova, Praha 9     
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6  
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4  
  ŘÍ   Merkur Ice Arena, Škroupova ul., Říčany    

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru