Nacházíte se zde: Úvod Challenger Hockey Archiv Spring challenge cup 2015 Rozlosování

Rozlosování

 SPRING CHALLENGE CUP  
10.4. – 12.4.2015  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2000/2001  
 
1. HC Davos – SUI          
2. Jokers Ice Hockey Academy East – SVK        
3. MHK Ružomberok – SVK        
4. HC Hvězda Praha – CZE        
5. HC PZ Kladno – CZE          
6. HC Kobra Praha – CZE          
7. Alleghe – ITA          
8. Jokers Ice Hockey Academy West – SVK        
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 10.4. 8:30 – 10:00 HC Kobra Praha vs. HC PZ Kladno KO  
2. 10.4. 10:00 – 11:30 HC Davos vs. MHK Ružomberok LT I.  
3. 10.4. 11:45 – 13:15 HC Kobra Praha vs. Alleghe KO  
4. 10.4. 13:15 – 14:45 HC Davos vs. HC Hvězda Praha LT I.  
5. 10.4. 14:45 – 16:15 Jokers Ice Hockey Academy East vs. MHK Ružomberok LT II.  
6. 10.4. 16:15 – 17:45 Alleghe vs. Jokers Ice Hockey Academy West LT II.  
7. 11.4. 10:00 – 11:30 MHK Ružomberok vs. HC PZ Kladno LT I.  
8. 11.4. 9:45 – 11:15 Jokers Ice Hockey Academy East vs. HC Hvězda Praha LT II.  
9. 11.4. 11:30 – 13:00 HC Davos vs. Jokers Ice Hockey Academy West LT II.  
10. 11.4. 13:15 – 14:45 HC PZ Kladno vs. Alleghe LT I.  
11. 11.4. 14:45 – 16:15 HC Kobra Praha vs. Jokers Ice Hockey Academy West LT II.  
12. 11.4. 16:15 – 17:45 HC Davos vs. Jokers Ice Hockey Academy East LT II.  
13. 11.4. 16:30 – 18:00 MHK Ružomberok vs. HC Hvězda Praha HC  
14. 12.4. 8:30 – 10:00 Jokers Ice Hockey Academy East vs. Alleghe LT II.  
15. 12.4. 8:30 – 10:00 MHK Ružomberok vs. HC Kobra Praha KO  
16. 12.4. 10:00 – 11:30 HC Davos vs. HC PZ Kladno LT I.  
17. 12.4. 10:00 – 11:30 HC Hvězda Praha vs. Jokers Ice Hockey Academy West LT II.  
18. 12.4. 12:15 – 13:45 Jokers Ice Hockey Academy East vs. HC Kobra Praha LT I.  
19. 12.4. 13:45 – 15:15 HC PZ Kladno vs. Jokers Ice Hockey Academy West LT I.  
20. 12.4. 13:15 – 14:45 HC Hvězda Praha vs. Alleghe LT II.  
  12.4. 15:15  Slavnostní předávání cen    Awards Presentation LT I.  
Zimní stadiony/ Arenas          
  LT I./II. Ice Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 9    
  HC   ZS Hvězda Praha, Na Rozdílu 1, Praha 6      
  KO   ZS Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4    
               
 SPRING CHALLENGE CUP  
10.4. – 12.4.2015  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2002  
 
1. České Teplo IHT – CZE        
2. HC Davos – SUI          
3. VSK Profi Plzeň – CZK          
4. HK Púchov – SVK          
5. Jokers Ice Hockey Academy – SVK        
6. Young Snipers – CZE          
7. HC Hvězda Praha  – CZE        
8. HC Letci Letňany – CZE        
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 10.4. 8:30 – 10:00 HC Davos vs. HK Púchov LT I.  
2. 10.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. VSK Profi Plzeň LT I.  
3. 10.4. 13:00 – 14:30 Young Snipers vs. HC Hvězda Praha LT II.  
4. 10.4. 15:00 – 16:30 HK Púchov vs. HC Letci Letňany LT I.  
5. 10.4. 16:30 – 18:00 České Teplo IHT vs. Jokers Ice Hockey Academy LT I.  
6. 10.4. 18:00 – 19:30 Young Snipers vs. HC Letci Letňany LT I.  
7. 11.4. 8:30 – 10:00 Young Snipers vs. VSK Profi Plzeň LT I.  
8. 11.4. 8:15 – 9:45 HC Davos vs. HC Letci Letňany LT II.  
9. 11.4. 8:30 – 10:00 HK Púchov vs. HC Hvězda Praha HC  
10. 11.4. 11:45 – 13:15 Jokers Ice Hockey Academy vs. Young Snipers LT I.  
11. 11.4. 13:00 – 14:30 České Teplo IHT vs. VSK Profi Plzeň LT II.  
12. 11.4. 13:15 – 14:45 HC Hvězda Praha vs. HC Letci Letňany HC  
13. 11.4. 15:00 – 16:30 HC Davos vs. Jokers Ice Hockey Academy LT I.  
14. 11.4. 16:30 – 18:00 České Teplo IHT vs. HK Púchov LT I.  
15. 12.4. 8:30 – 10:00 České Teplo IHT vs. HC Davos LT I.  
16. 12.4. 8:30 – 10:00 VSK Profi Plzeň vs. HC Hvězda Praha HC  
17. 12.4. 10:00 – 11:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Letci Letňany HC  
18. 12.4. 11:45 – 13:15 České Teplo IHT vs. Young Snipers LT II.  
19. 12.4. 11:45 – 13:15 VSK Profi Plzeň vs. HK Púchov HC  
20. 12.4. 13:15 – 14:45 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Hvězda Praha HC  
  12.4. 15:15  Slavnostní předávání cen    Awards Presentation LT I.  
               
               
               
               
Zimní stadiony/ Arenas          
  LT I./II. Ice Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 9    
  HC   ZS Hvězda Praha, Na Rozdílu 1, Praha 6      
  KO   ZS Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4    
               

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru