Nacházíte se zde: Úvod Challenger Hockey Archiv Spring challenge cup 2016 Rozlosování

Rozlosování

 SPRING CHALLENGE CUP  
8.4. – 10.4.2016  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2000  
 
1. Tyresö Hanviken – SWE          
2. Jokers Ice Hockey Academy – SVK        
3. HJK – FIN          
4. HC Hvězda Praha – CZE          
5. Avantgard Hockey – CZE        
6. HC Kobra Praha – CZE          
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 8.4. 8:30 – 10:00 Tyresö Hanviken vs. HJK LT II.  
2. 8.4. 10:00 – 11:30 HC Hvězda Praha vs. Avantgard Hockey LT II.  
3. 8.4. 13:15 – 14:45 Jokers Ice Hockey Academy vs. Avantgard Hockey LT II.  
4. 8.4. 13:15 – 14:45 HJK vs. HC Kobra Praha KO  
5. 8.4. 15:00 – 16:30 Tyresö Hanviken vs. HC Hvězda Praha HC  
6. 9.4. 10:00 – 11:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Hvězda Praha HC  
7. 9.4. 13:15 – 14:45 HJK vs. HC Hvězda Praha HC  
8. 9.4. 13:15 – 14:45 Avantgard Hockey vs. HC Kobra Praha KO  
9. 9.4. 16:30 – 18:00 Jokers Ice Hockey Academy vs. HJK HC  
10. 9.4. 16:30 – 18:00 Tyresö Hanviken vs. HC Kobra Praha KO  
11. 10.4. 10:00 – 11:30 Tyresö Hanviken vs. Avantgard Hockey HC  
12. 10.4. 10:00 – 11:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Kobra Praha KO  
13. 10.4. 13:15 – 14:45 HC Hvězda Praha vs. HC Kobra Praha KO  
14. 10.4. 15:00 – 16:30 Tyresö Hanviken vs. Jokers Ice Hockey Academy LT I.  
15. 10.4. 16:30 – 18:00 HJK vs. Avantgard Hockey LT I.  
    18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE  
           
ALL RESULTS WILL BE AVAILABLE ONLINE AT WWW.CUPONLINE.SE  
Zimní stadiony/ Arenas          
  LT I./II.   Ice Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 9      
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6      
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4    
               
               
               
 SPRING CHALLENGE CUP  
8.4. – 10.4.2016  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2001  
 
1. Jokers Ice Hockey Academy – SVK        
2. HC Davos – SUI          
3. HIFK Helsinki – FIN          
4. HC Hvězda Praha – CZE          
5. HC Kobra Praha – CZE          
6. PZ Kladno – CZE          
7. HC Košice – SVK          
8. Eastern Pinguins – SVK          
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 8.4. 10:00 – 11:30 HC Davos vs. Eastern Pinguins LT I.  
2. 8.4. 10:00 – 11:30 HIFK Helsinki vs. HC Hvězda Praha HC  
3. 8.4. 11:45 – 13:15 HC Kobra vs. HC Košice LT II.  
4. 8.4. 13:15 – 14:45 HC Hvězda Praha vs. PZ Kladno HC  
5. 8.4. 15:00 – 16:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HIFK Helsinki LT I.  
6. 8.4. 15:00 – 16:30 HC Davos vs. HC Kobra Praha LT II.  
7. 8.4. 16:30 – 18:00 PZ Kladno vs. Eastern Pinguins HC  
8. 9.4. 8:30 – 10:00 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Davos LT I.  
9. 9.4. 8:30 – 10:00 HIFK Helsinki vs. Eastern Pinguins KO  
10. 9.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. PZ Kladno LT I.  
11. 9.4. 11:45 – 13:15 HC Hvězda Praha vs. HC Košice HC  
12. 9.4. 11:45 – 13:15 HC Kobra Praha vs. Eastern Pinguins KO  
13. 9.4. 15:00 – 16:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Kobra Praha KO  
14. 9.4. 16:30 – 18:00 PZ Kladno vs. HC Košice LT I.  
15. 10.4. 11:45 – 13:15 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Hvězda Praha LT II.  
16. 10.4. 11:45 – 13:15 HIFK Helsinki vs. HC Kobra Praha KO  
17. 10.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. HC Košice LT I.  
18. 10.4. 15:00 – 16:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. PZ Kladno LT II.  
19. 10.4. 15:00 – 16:30 HIFK Helsinki vs. HC Košice KO  
20. 10.4. 16:30 – 18:00 HC Hvězda Praha vs. Eastern Pinguins LT II.  
    18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE  
Zimní stadiony/ Arenas          
  LT I./II.   Ice Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 9      
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6      
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4    
               
               
               
 SPRING CHALLENGE CUP  
8.4. – 10.4.2016  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2002  
 
1. FoPS – FIN   1. Redwings – FIN    
2. Jokers Ice Hockey Academy – SVK 2. WTT Slovakia Team – SVK    
3. HC Davos – SUI   3. HC Kobra – CZE    
4. Mora IK – SWE   4. Avantgard Hockey – CZE    
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 8.4. 8:30 – 10:00 FoPS vs. HC Davos LT I.  
2. 8.4. 10:00 – 11:30 Redwings vs. HC Kobra Praha KO  
3. 8.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. Mora IK LT I.  
4. 8.4. 11:45 – 13:15 WTT Slovakia Team vs. Avantgard Hockey KO  
5. 8.4. 13:15 – 14:45 FoPS vs. Jokers Ice Hockey Academy LT I.  
6. 8.4. 15:00 – 16:30 WTT Slovakia Team vs. HC Kobra Praha KO  
7. 8.4. 16:30 – 18:00 Jokers Ice Hockey Academy vs. Mora IK LT I.  
8. 8.4. 16:30 – 18:00 Redwings vs. Avantgard Hockey LT II.  
9. 9.4. 8:30 – 10:00 FoPS vs. Mora IK LT II.  
10. 9.4. 10:00 – 11:30 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Davos LT I.  
11. 9.4. 10:00 – 11:30 Redwings vs. WTT Slovakia Team LT II.  
12. 9.4. 10:00 – 11:30 HC Kobra Praha vs. Avantgard Hockey KO  
13. 9.4. 15:00 – 16:30 A3 vs. B4 LT II.  
14. 9.4. 15:00 – 16:30 A1 vs. B2 HC  
15. 9.4. 15:00 – 16:30 A2 vs. B1 LT I.  
16. 9.4. 16:30 – 18:00 A4 vs. B3 LT II.  
17. 10.4. 8:30 – 10:00 L15 vs. L16 LT I.  
18. 10.4. 8:30 – 10:00 W15 vs. W16 LT II.  
19. 10.4. 10:00 – 11:30 L 13   L14 LT I.  
20. 10.4. 10:00 – 11:30 W13 vs. W14 LT II.  
  10.4. 18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA WWW.CUPONLINE.SE  
Zimní stadiony/ Arenas          
  LT I./II.   Ice Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 9      
  HC   ZS HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1,Praha 6      
  KO   ZS HC Kobra Praha, Mikuleckého 1584, Praha 4    

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru