Nacházíte se zde: Úvod Challenger Hockey Archiv Spring challenge cup 2017 Rozlosování

Rozlosování

 SPRING CHALLENGE CUP  
7.4. – 9.4.2017  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2001  
 
1. HC Košice – SVK          
2. Jokers Ice Hockey Academy – SVK        
3. Avantgard Hockey – CZE/RUS        
4. Challenger Hockey Select – CZE        
5. HC Hvězda – CZE          
6. HD Jesenice – SLO          
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 7.4. 8:30 – 10:00 Avantgard Hockey vs. HC Hvězda Praha LT I.  
2. 7.4. 8:30 – 10:00 HC Košice vs. HD Jesenice KO  
3. 7.4. 13:15 – 14:45 Jokers Ice Hockey Academy vs. HD Jesenice KO  
4. 7.4. 13:30 – 15:00 Challenger Hockey Select vs. HC Hvězda Praha HC  
5. 7.4. 16:30 – 18:00 HC Košice vs. Jokers Ice Hockey Academy KO  
6. 7.4. 16:45 – 18:15 Avantgard Hockey vs. Challenger Hockey Select HC  
7. 8.4. 8:30 – 10:00 HC Hvězda Praha vs. HD Jesenice HC  
8. 8.4. 11:45 – 13:15 Jokers Ice Hockey Academy vs. Avantgard Hockey HC  
9. 8.4. 13:15 – 14:45 HC Košice vs. HC Hvězda Praha HC  
10. 8.4. 16:30 – 18:00 Challenger Hockey Select vs. HD Jesenice LT I.  
11. 9.4. 11:45 – 13:15 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Hvězda Praha HC  
12. 9.4. 13:15 – 14:45 Avantgard Hockey vs. HD Jesenice LT I.  
13. 9.4. 13:15 – 14:45 HC Košice vs. Challenger Hockey Select LT II.  
14. 9.4. 16:30 – 18:00 Jokers Ice Hockey Academy vs. Challenger Hockey Select LT I.  
15. 9.4. 16:30 – 18:00 HC Košice vs. Avantgard Hockey LT II.  
    18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
               
               
 SPRING CHALLENGE CUP  
7.4. – 9.4.2016  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2002  
 
1. HC Davos – SUI          
2. Challenger Hockey Select RED – CZE        
3. TBA            
4. HC Hvězda – CZE          
5. Salamat – FIN          
6. Challenger Hockey Selects WHITE – CZE        
               
               
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 7.4. 8:30 – 10:00 Challenger Hockey Select RED vs. Challenger Hockey Select WHITE HC  
2. 7.4. 10:00 – 11:30 HC Davos vs. Salamat LT I.  
3. 7.4. 12:00 – 13:30 Challenger Hockey Select RED vs. HC Hvězda Praha HC  
4. 7.4. 13:15 – 14:45 HC Davos vs. TBA LT I.  
5. 7.4. 15:15 – 16:45 HC Hvězda Praha vs. Challenger Hockey Select WHITE HC  
6. 8.4. 8:30 – 10:00 TBA vs. Challenger Hockey Select WHITE KO  
7. 8.4. 10:00 – 11:30 HC Davos vs. HC Hvězda Praha LT I.  
8. 8.4. 11:45 – 13:15 Salamat vs. Challenger Hockey Select WHITE KO  
9. 8.4. 13:15 – 14:45 HC Davos vs. Challenger Hockey Select RED LT I.  
10. 8.4. 15:00 – 16:30 TBA vs. Salamat KO  
11. 9.4. 8:30 – 10:00 Challenger Hockey Select RED vs. TBA KO  
12. 9.4. 10:00 – 11:30 HC Hvězda Praha vs. Salamat KO  
13. 9.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. Challenger Hockey Select WHITE LT II.  
14. 9.4. 13:15 – 14:45 TBA vs. HC Hvězda Praha KO  
15. 9.4. 15:00 – 16:30 Challenger Hockey Select RED vs. Salamat LT I.  
  9.4. 18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
               
               
               
 SPRING CHALLENGE CUP  
7.4. – 9.4.2017  
ROZLOSOVÁNÍ / GAME SCHEDULE  
2003  
 
  Skupina A / Group A     Skupina B / Group B    
1. HC Davos  – SUI   1. Alvesta SK – SWE    
2. Blues Juniors 1 – FIN   2. Blues Juniors 2 – FIN    
3. HC Poruba – CZE   3. HD Jesenice – SLO    
4. HC Hvězda Praha – CZE   4. Jokers Ice Hockey Academy – SVK    
5. Austria Eagles   5. HC Kobra Praha – CZE    
               
# Date Time Home   Visiting Arena  
Poř. Datum Čas Domácí vs. Hosté ZS  
1. 7.4. 8:30 – 10:00 HC Davos vs. Blues Juniors 1 LT I.  
2. 7.4. 10:00 – 11:30 Blues Juniors 2 vs. HC Kobra Praha LT II.  
3. 7.4. 10:00 – 11:30 Alvesta SK vs. HD Jesenice KO  
4. 7.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. HC Hvězda Praha LT I.  
5. 7.4. 11:45 – 13:15 HC Poruba vs. Austria Eagles LT II.  
6. 7.4. 13:15 – 14:45 Blues Juniors 2 vs. Jokers Ice Hockey Academy LT II.  
7. 7.4. 15:00 – 16:30 HC Hvězda Praha vs. Austria Eagles LT I.  
8. 7.4. 15:00 – 16:30 Blues Juniors 1 vs. HC Poruba LT II.  
9. 7.4. 15:00 – 16:30 HD Jesenice vs. HC Kobra Praha KO  
10. 7.4. 16:30 – 18:00 Alvesta SK vs. Jokers Ice Hockey Academy LT II.  
11. 8.4. 8:30 – 10:00 HC Davos vs. HC Poruba LT I.  
12. 8.4. 8:30 – 10:00 Blues Juniors 1 vs. Austria Eagles LT II.  
13. 8.4. 8:30 – 10:00 Alvesta SK vs. Blues Juniors 2 LT II.  
14. 8.4. 10:00 – 11:30 HD Jesenice vs. Jokers Ice Hockey Academy HC  
15. 8.4. 11:45 – 13:15 HC Davos vs. Austria Eagles LT I.  
16. 8.4. 11:45 – 13:15 Blues Juniors 1 vs. HC Hvězda Praha LT II.  
17. 8.4. 13:15 – 14:45 Alvesta SK vs. HC Kobra Praha LT II.  
18. 8.4. 15:00 – 16:30 HC Poruba vs. HC Hvězda Praha LT I.  
19. 8.4. 15:00 – 16:30 Blues Juniors 2 vs. HD Jesenice LT II.  
20. 8.4. 16:30 – 18:00 Jokers Ice Hockey Academy vs. HC Kobra Praha LT II.  
21. 9.4. 8:30 – 10:00 A5 vs. B5 LT I.  
22. 9.4. 8:30 – 10:00 A4 vs. B4 LT II.  
23. 9.4. 10:00 – 11:30 A3 vs. B3 LT I.  
24. 9.4. 10:00 – 11:30 A2 vs. B2 LT II.  
25. 9.4. 11:45 – 13:15 A1 vs. B1 LT I.  
  9.4. 18:00   Slavnostní předávání cen / Awards Presentation   LT I.  
               
               

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru