Nacházíte se zde: Úvod Challenger Hockey Archiv Spring challenge cup 2018 Rozlosování

Rozlosování

2003

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

13.4.

11:45 – 13:15

HC Chur

vs.

HC Hvězda Praha

LT I.

2.

13.4.

11:45 – 13:15

Italian Hockey School

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

3.

13.4.

15:00 – 16:30

HC Hvězda Praha

vs.

Italian Hockey School

LT I.

4.

13.4.

16:30 – 18:00

Challenger Hockey Select

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

5.

13.4.

16:30 – 18:00

HC Chur

vs.

PZ Kladno

LT I.

6.

14.4.

8:30 – 10:00

HC Hvězda Praha

vs.

Challenger Hockey Select

HC

7.

14.4.

11:45 – 13:15

HC Chur

vs.

HC Kobra Praha

LT I.

8.

14.4.

11:45 – 13:15

Italian Hockey School

vs.

PZ Kladno

LT II.

9.

14.4.

15:00 – 16:30

HC Chur

vs.

Challenger Hockey Select

LT I.

10.

14.4.

15:00 – 16:30

PZ Kladno

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

11.

15.4.

10:00 – 11:30

HC Chur

vs.

Italian Hockey School

LT I.

12.

15.4.

10:00 – 11:30

HC Hvězda Praha

vs.

PZ Kladno

LT II.

13.

15.4.

13:15 – 14:45

Challenger Hockey Select

vs.

Italian Hockey School

LT I.

14.

15.4.

13:15 – 14:45

HC Hvězda Praha

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

15.

15.4.

16:30 – 18:00

Challenger Hockey Select

vs.

PZ Kladno

LT II.

   

18:00

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2004

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

13.4.

8:30 – 10:00

Challenger Hockey Select Red

vs.

HC Hvězda Praha

LT II.

2.

13.4.

10:00 – 11:30

EVU B

vs.

HC Chur

LT I.

3.

13.4.

10:00 – 11:30

EVU A

vs.

Challenger Hockey Select White

LT II.

4.

13.4.

13:15 – 14:45

Challenger Hockey Select Red

vs.

HC Chur

LT I.

5.

13.4.

13:15 – 14:45

HC Poděbrady

vs.

HC Kobra Praha

HC

6.

13.4.

14:45 – 16:15

EVU B

vs.

HC Hvězda Praha

HC

7.

13.4.

16:30 – 18:00

EVU A

vs.

HC Kobra Praha

HC

8.

13.4.

18:00 – 19:30

Challenger Hockey Select White

vs.

HC Poděbrady

HC

9.

14.4.

8:30 – 10:00

EVU B

vs.

Challenger Hockey Select Red

LT I.

10.

14.4.

8:30 – 10:00

EVU A

vs.

HC Poděbrady

LT II.

11.

14.4.

10:00 – 11:30

HC Hvězda Praha

vs.

HC Chur

LT I.

12.

14.4.

10:00 – 11:30

Challenger Hockey Select White

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

13.

14.4.

13:15 – 14:45

A 1

vs.

B 2

LT I.

14.

14.4.

13:15 – 14:45

B 1

vs.

A 2

LT II.

15.

14.4.

16:30 – 18:00

A 3

vs.

B 4

LT I.

16.

14.4.

16:30 – 18:00

B 3

vs.

A 4

LT II.

17.

15.4.

8:30 – 10:00

L 15

vs.

L 16

LT II.

18.

15.4.

8:30 – 10:00

W 15

vs.

W 16

LT I.

19.

15.4.

11:45 – 13:15

L 13

vs.

L 14

LT II.

20.

15.4.

11:45 – 13:15

W 13

vs.

W 14

LT I.

   

18:00

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2005

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

13.4.

8:30 – 10:00

Challenger Hockey Select

vs.

HC Kobra Praha

KO

2.

13.4.

10:00 – 11:30

HC Hvězda Praha

vs.

Central Bohemial Select

KO

3.

13.4.

13:15 – 14:45

Challenger Hockey Select

vs.

HC Hvězda Praha

KO

4.

13.4.

15:00 – 16:30

HC Kobra Praha

vs.

Central Bohemial Select

KO

5.

13.4.

15:00 – 16:30

ZSC Lions

vs.

EHC Biel

LT II.

6.

14.4.

10:00 – 11:30

ZSC Lions

vs.

HC Hvězda Praha

HC

7.

14.4.

11:45 – 13:15

EHC Biel

vs.

Central Bohemial Select

HC

8.

14.4.

13:15 – 14:45

ZSC Lions

vs.

Challenger Hockey Select

HC

9.

14.4.

15:00 – 16:30

EHC Biel

vs.

HC Kobra Praha

HC

10.

14.4.

16:30 – 18:00

Challenger Hockey Select

vs.

Central Bohemial Select

HC

11.

15.4.

8:30 – 10:00

EHC Biel

vs.

HC Hvězda Praha

HC

12.

15.4.

10:00 – 11:30

ZSC Lions

vs.

HC Kobra Praha

HC

13.

15.4.

11:45 – 13:15

EHC Biel

vs.

Challenger Hockey Select

HC

14.

15.4.

13:15 – 14:45

ZSC Lions

vs.

Central Bohemial Select

HC

15.

15.4.

15:00 – 16:30

HC Hvězda Praha

vs.

HC Kobra Praha

KO

 

15.4.

18:00

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

VÝSLEDKY BUDOU K DISPOZICI ONLINE NA www.cuponline.se

Nahoru