Rozlosování

2003

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

8:00 – 9:30

N’Ice Stix

vs.

Paris 2003

LT II.

2.

7.8.

9:30 – 11:00

Pro Ambitions

vs.

PZ Kladno

LT II.

3.

7.8.

15:00 – 16:30

Silver Sharks

vs.

Westcoast

LT I.

4.

7.8.

17:00 – 18:30

HC Kobra Praha

vs.

HC Hvězda Praha

KO

5.

8.8.

9:30 – 11:00

Silver Sharks

vs.

EVHS Jurmala

LT II.

6.

8.8.

12:45 – 14:15

Westcoast

vs.

Pro Ambitions

LT II.

7.

8.8.

14:30 – 16:00

HC Hvězda Praha

vs.

N’Ice Stix

LT II.

8.

8.8.

15:30 – 17:00

Paris 2003

vs.

HC Kobra Praha

KO

9.

8.8.

16:00 – 17:30

EVHS Jurmala

vs.

PZ Kladno

LT II.

10.

8.8.

17:45 – 19:15

HC Hvězda Praha

vs.

Team 365 Sweden

LT I.

11.

9.8.

9:30 – 11:00

Westcoast

vs.

EVHS Jurmala

LT I.

12.

9.8.

14:30 – 16:00

Pro Ambitions

vs.

Silver Sharks

LT I.

13.

9.8.

17:00 – 18:30

Paris 2003

vs.

HC Hvězda Praha

KO

14.

9.8.

17:45 – 19:15

Team 365 Sweden

vs.

N’Ice Stix

LT I.

15.

10.8.

10:30 – 12:00

Team 365 Sweden

vs.

Paris 2003

KO

16.

10.8.

11:15 – 12:45

PZ Kladno

vs.

Silver Sharks

LT II.

17.

10.8.

12:45 – 14:15

N’Ice Stix

vs.

HC Kobra Praha

LT I.

18.

10.8.

14:30 – 16:00

EVHS Jurmala

vs.

Pro Ambitions

HC

19.

10.8.

16:00 – 17:30

PZ Kladno

vs.

Westcoast

LT II.

20.

10.8.

16:00 – 17:30

HC Kobra Praha

vs.

Team 365 Sweden

LT I.

21.

11.8.

8:00 – 9:30

A 5

vs.

B 5

LT I.

22.

11.8.

8:00 – 9:30

A 4

vs.

B 4

LT II.

23.

11.8.

9:30 – 11:00

A 3

vs.

B 3

LT I.

24.

11.8.

9:30 – 11:00

A 2

vs.

B 2

LT II.

25.

11.8.

12:45 – 14:15

A 1

vs.

B 1

LT I.

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2004

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

10:00 – 11:30

Westcoast

vs.

Ice Dawgz

LT I.

2.

7.8.

11:15 – 12:45

Pro Ambitions

vs.

Czech Hockey Experience

LT II.

3.

7.8.

11:45 – 13:15

White Bears

vs.

Challenger Hockey Select

LT I.

4.

8.8.

8:00 – 9:30

White Bears

vs.

Westcoast

LT II.

6.

8.8.

13:45 – 15:15

Czech Hockey Experience

vs.

Challenger Hockey Select

KO

5.

8.8.

17:45 – 19:15

Pro Ambitions

vs.

Ice Dawgz

LT II.

7.

9.8.

8:00 – 9:30

Ice Dawgz

vs.

White Bears

LT I.

8.

9.8.

16:00 – 17:30

Westcoast

vs.

Czech Hockey Experience

LT I.

9.

9.8.

19:15 – 20:45

Challenger Hockey Select

vs.

Pro Ambitions

HC

10.

10.8.

9:30 – 11:00

Challenger Hockey Select

vs.

Westcoast

LT II.

11.

10.8.

9:30 – 11:00

Pro Ambitions

vs.

White Bears

LT I.

12.

10.8.

16:00 – 17:30

Ice Dawgz

vs.

Czech Hockey Experience

HC

13.

11.8.

8:00 – 9:30

Ice Dawgz

vs.

Challenger Hockey Select

HC

14.

11.8.

11:15 – 12:45

Czech Hockey Experience

vs.

White Bears

LT I.

15.

11.8.

16:00 – 17:30

Westcoast

vs.

Pro Ambitions

LT I.

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2005

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

10:00 – 11:30

Pro Ambitions

vs.

HC Hvězda Praha

HC

2.

7.8.

14:45 – 16:15

Cowboys

vs.

Central Bohemia Select

BE

3.

7.8.

15:30 – 17:00

Canada Bears

vs.

HC Kobra Praha

KO

4.

8.8.

12:45 – 14:15

Pro Ambitions

vs.

Cowboys

LT I.

5.

8.8.

12:45 – 14:15

HC Hvězda Praha

vs.

Central Bohemia Select

HC

6.

8.8.

16:00 – 17:30

Canada Bears

vs.

Team 365 Sweden

LT I.

7.

8.8.

18:45 – 20:15

HC Kobra Praha

vs.

Challenger Hockey Select

KO

8.

9.8.

11:15 – 12:45

Challenger Hockey Select

vs.

Canada Bears

LT I.

9.

9.8.

14:30 – 16:00

Team 365 Sweden

vs.

Challenger Hockey Select

LT II.

10.

9.8.

14:45 – 16:15

Central Bohemia Select

vs.

Pro Ambitions

BE

11.

9.8.

17:45 – 19:15

Team 365 Sweden

vs.

HC Kobra Praha

LT II.

12.

9.8.

17:45 – 19:15

Cowboys

vs.

HC Hvězda Praha

HC

13.

10.8.

15:30 – 17:00

A 1

vs.

B 2

KO

14.

10.8.

17:00 – 18:30

B 1

vs.

A 2

KO

15.

10.8.

17:45 – 19:15

A 3

vs.

B 4

HC

16.

10.8.

19:15 – 20:45

B 3

vs.

A 4

HC

17.

11.8.

14:30 – 16:00

L 13 vs. L 14

 

o 3. – 4. místo

HC

18.

11.8.

16:00 – 17:30

W 15 vs. W 16

 

o 5. – 6. místo

HC

19.

11.8.

17:45 – 19:15

L 15 vs. L 16

 

o 7. – 8. místo

HC

20.

11.8.

17:45 – 19:15

W 13 vs. W 14

 

o 1. – 2. místo

LT I.

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2006

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

13:15 – 14:45

Pro Ambitions West

vs.

HC Hvězda Praha

HC

2.

7.8.

15:00 – 16:30

Pro Ambitions East

vs.

Overseas Stars

HC

3.

8.8.

9:30 – 11:00

HC Letci Letňany

vs.

Pro Ambitions East

LT I.

4.

8.8.

14:30 – 16:00

HC Letci Letňany

vs.

Haukat White

LT I.

5.

8.8.

14:30 – 16:00

Team 365 Sweden

vs.

Pro Ambitions West

HC

6.

8.8.

16:00 – 17:30

HC Hvězda Praha

vs.

Haukat Black

HC

7.

8.8.

17:45 – 19:15

Haukat Orange

vs.

Team 365 Sweden

HC

8.

9.8.

8:00 – 9:30

Haukat White

vs.

Overseas Stars

LT II.

9.

9.8.

8:00 – 9:30

Haukat Orange

vs.

HC Hvězda Praha

HC

10.

9.8.

9:30 – 11:00

Crazy Hockey

vs.

HC Letci Letňany

LT II.

11.

9.8.

9:30 – 11:00

Haukat Black

vs.

Pro Ambitions West

HC

12.

9.8.

11:15 – 12:45

Haukat White

vs.

Pro Ambitions East

LT II.

13.

9.8.

12:45 – 14:15

Overseas Stars

vs.

Crazy Hockey

LT II.

14.

9.8.

18:45 – 20:15

Haukat Black

vs.

Haukat Orange

KO

15.

10.8.

8:00 – 9:30

Pro Ambitions East

vs.

Crazy Hockey

LT II.

16.

10.8.

8:00 – 9:30

Team 365 Sweden

vs.

Haukat Black

HC

17.

10.8.

9:30 – 11:00

Pro Ambitions West

vs.

Haukat Orange

HC

18.

10.8.

11:15 – 12:45

HC Hvězda Praha

vs.

Team 365 Sweden

HC

19.

10.8.

12:45 – 14:15

Crazy Hockey

vs.

Haukat White

LT II.

20.

10.8.

17:45 – 19:15

HC Letci Letňany

vs.

Overseas Stars

LT I.

21.

11.8.

9:30 – 11:00

A 4

vs.

B 4

HC

22.

11.8.

11:15 – 12:45

A 5

vs.

B 5

HC

23.

11.8.

12:45 – 14:15

A 3

vs.

B 3

HC

24.

11.8.

14:30 – 16:00

A 2

vs.

B 2

LT II.

25.

11.8.

14:30 – 16:00

A 1

vs.

B 1

LT I.

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2007

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

8:30 – 10:00

Czech Hockey Experience

vs.

Pro Ambitions

LT I.

2.

7.8.

10:15 – 11:45

HC Spartak Žebrák

vs.

Challenger Hockey Select

BE

3.

7.8.

11:45 – 13:15

HC Příbram

vs.

HC Hvězda Praha

HC

4.

7.8.

16:30 – 18:00

Canada Bears

vs.

HC Kobra Praha

LT I.

5.

8.8.

8:00 – 9:30

HC Hvězda Praha

vs.

Rangers

HC

6.

8.8.

10:15 – 11:45

Pro Ambitions

vs.

HC Příbram

BE

7.

8.8.

11:45 – 13:15

HC Spartak Žebrák

vs.

Canada Bears

BE

8.

8.8.

11:15 – 12:45

Rangers

vs.

Czech Hockey Experience

HC

9.

8.8.

16:15 – 17:45

HC Kobra Praha

vs.

HC Spartak Žebrák

BE

10.

8.8.

17:00 – 18:30

Team 365 Sweden

vs.

Challenger Hockey Select

KO

11.

9.8.

9:00 – 10:30

HC Kobra Praha

vs.

Team 365 Sweden

KO

12.

9.8.

10:15 – 11:45

Czech Hockey Experience

vs.

HC Příbram

BE

13.

9.8.

11:15 – 12:45

Pro Ambitions

vs.

HC Hvězda Praha

HC

14.

9.8.

12:15 – 13:45

Canada Bears

vs.

Team 365 Sweden

KO

15.

9.8.

13:45 – 15:15

Challenger Hockey Select

vs.

HC Kobra Praha

KO

16.

9.8.

16:15 – 17:45

HC Příbram

vs.

Rangers

BE

17.

10.8.

8:00 – 9:30

Rangers

vs.

Pro Ambitions

LT I.

18.

10.8.

11:15 – 12:45

Challenger Hockey Select

vs.

Canada Bears

LT I.

19.

10.8.

12:45 – 13:15

HC Hvězda Praha

vs.

Czech Hockey Experience

HC

20.

10.8.

15:30 – 17:00

Team 365 Sweden

vs.

HC Spartak Žebrák

BE

21.

11.8.

10:00 – 11:30

A 5

vs.

B 5

BE

22.

11.8.

11:30 – 13:00

A 4

vs.

B 4

BE

23.

11.8.

11:15 – 12:45

A 2

vs.

B 2

LT II.

24.

11.8.

12:45 – 14:15

A 1

vs.

B 1

LT II.

25.

11.8.

15:30 – 17:00

A 3

vs.

B 3

KO

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

2008

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

12:45 – 14:15

Cowboys

vs.

Overseas Stars

LT II.

2.

7.8.

16:30 – 18:00

HC Hvězda Praha

vs.

North Stars

HC

3.

8.8.

9:00 – 10:30

Overseas Stars

vs.

Czech Knights 09

KO

4.

8.8.

9:30 – 11:00

Cowboys

vs.

HC Hvězda Praha

HC

5.

8.8.

12:15 – 13:45

Czech Knights 09

vs.

North Stars

KO

6.

9.8.

10:30 – 12:00

Overseas Stars

vs.

North Stars

KO

7.

9.8.

12:45 – 14:15

Cowboys

vs.

Crazy Hockey

LT II.

8.

9.8.

12:45 – 14:15

HC Hvězda Praha

vs.

Czech Knights 09

HC

9.

10.8.

9:00 – 10:30

Crazy Hockey

vs.

Overseas Stars

KO

10.

10.8.

12:15 – 13:45

Crazy Hockey

vs.

Czech Knights 09

KO

11.

10.8.

13:45 – 15:15

North Stars

vs.

Cowboys

KO

12.

11.8.

9:00 – 10:30

Crazy Hockey

vs.

HC Hvězda Praha

KO

13.

11.8.

10:30 – 12:00

Czech Knights 09

vs.

Cowboys

KO

14.

11.8.

12:15 – 13:45

Overseas Stars

vs.

HC Hvězda Praha

KO

15.

11.8.

13:45 – 15:15

North Stars

vs.

Crazy Hockey

KO

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

Dívky

Poř.

Datum

Čas

Domácí

 

Hosté

ZS

1.

7.8.

8:30 – 10:00

North American Stars Gold

vs.

HC 2001 Kladno

HC

2.

7.8.

13:15 – 14:45

North American Stars Red

vs.

NorStars

LT I.

3.

7.8.

14:30 – 16:00

S.A.D. Hielo Majadahonda

vs.

HC Litvínov

LT II.

4.

7.8.

16:00 – 17:30

North American Stars Elite

vs.

Canada Bears

LT II.

5.

8.8.

8:00 – 9:30

North American Stars Elite

vs.

North American Stars Gold

LT I.

6.

8.8.

10:30 – 12:00

Canada Bears

vs.

HC 2001 Kladno

KO

7.

8.8.

11:15 – 12:45

North American Stars Red

vs.

S.A.D. Hielo Majadahonda

LT II.

8.

8.8.

11:15 – 12:45

NorStars

vs.

HC Litvínov

LT I.

9.

9.8.

14:30 – 16:00

S.A.D. Hielo Majadahonda

vs.

NorStars

HC

10.

9.8.

15:30 – 17:00

HC 2001 Kladno

vs.

North American Stars Elite

KO

11.

9.8.

16:00 – 17:30

North American Stars Gold

vs.

Canada Bears

LT II.

12.

9.8.

16:00 – 17:30

HC Litvínov

vs.

North American Stars Red

HC

13.

10.8.

14:30 – 16:00

A 1

vs.

B 2

LT I.

14.

10.8.

14:30 – 16:00

B 1

vs.

A 2

LT II.

15.

10.8.

17:45 – 19:15

A 3

vs.

B 4

LT II.

16.

10.8.

19:15 – 20:45

B 3

vs.

A 4

LT I.

17.

11.8.

16:00 – 17:30

L 13 vs. L 14

 

o 3. – 4. místo

LT II.

18.

11.8.

17:00 – 18:30

W 15 vs. W 16

 

o 5. – 6. místo

KO

19.

11.8.

17:45 – 19:15

W 13 vs. W 14

 

o 1. – 2. místo

LT II.

20.

11.8.

18:45 – 20:15

L 15 vs. L 16

 

o 7. – 8. místo

KO

 

11.8.

19:30

Slavnostní předávání cen / Awards Presentation

LT I.

 

Všechny online výsledky budou k nalezení na: www.cuponline.se

Nahoru